تعهد ما به رفاه فرزند شما

ما در قلعه‌ي قرمز (Red Castle) به خوبی به نیازهای کودکان و والدین‌شان واقفیم، بنابرین تولید محصولات با بالاترین کیفیت هدف همیشگی ما بوده است.

تعهد ما بر پایه‌ی سه اصل اساسی قرار گرفته است:

نوآوری

برای این که امکان رشد و کشف را با آرامش هر چه بیشتر برای فرزندتان فراهم کنیم، محصولات قلعه‌ی قرمز (Red Castle) توسط تیم‌های بسیار شایسته و اختصاصی در داخل شرکت طراحی می‌شوند. با هدف ارائه‌ی محصولاتی با ارزش افزوده‌ی واقعی، ما همچنین همکاری نزدیکی با متخصصان بسیاری داریم. به مدد این همکاری در دست اقدام، محصولات ما همواره رفاه و امنیت کودکان شما را در خود خواهند داشت. یک نمونه از این محصولات، تخت ارگونومیک مدل پیله‌ی ابریشم Cocoonbaby است که در اصل برای نوزادان نارس در بخش‌ نوزادان بیمارستان طراحی شده است. اکنون این محصول تکامل یافته و در اندازه‌هایی برای نوزادان کامل نیز وجود دارد. این محصول توسط هزاران پدر و مادر در خانه و همچنین کلینیک‌های زایمان و بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نوزادان کمک می‌کند تا خود را با زندگی بیرون از رحم مادر وفق دهند.

تخصص و سبک فنی

تخصص در زمینه‌ی مراقبت از نوزدان، امکان ارائه‌ی محصولات با بهترین کیفیت را به ما می‌دهد. ما تنها از بهترین مواد دوست‌دار محیط زیست استفاده می‌کنیم و سطح بی‌نظیری از آسایش و رفاه را برای کودک شما تضمین می‌کنیم.

امنیت

ما بخش مهمی از زمان‌مان را به سرمایه‌گذاری روی امنیت فرزندان شما اختصاص می‌دهیم.

از آن‌جایی که محصولات ما با استانداردهای امنیتی کشورهایی که محصولات در آنها توزیع می‌شود مطابقت دارد، حقیقتا برآنیم که از مرزهای قوانین امنیتی اجباری فراتر برویم. تضمین می‌کنیم که محصولات ما بدون فلزات سنگین، رنگ‌های آزو و فتالات ساخته شده‌اند و به طور دائم در آزمایشگاه‌های مستقل معتبر تحت کنترل کیفیت و آزمایش‌ قرار می‌گیرند.

هنگام انتخاب مواد مورد استفاده در محصولات تولیدی قلعه‌ي قرمز  (Red Castle)، ما هیچ وقت کوتاه نمی‌آییم و می‌توانیم با اطمینان بگوییم که وقتی پای امنیت در میان است، چیزی کم‌تر از ماکسیمم حد امنیت را برای فرزندتان فراهم نمی‌کنیم.

بازگشت
©2023 Motherlyworld All Rights Reserved.Developed by KAREN PARDAZ