mima logo

 

درباره mima

برند mima در سال 2009 متولد شد؛ وقتی دیوی و یولاندا دو فرزند خود را بزرگ کردند، تصمیم گرفتند به آسان تر شدن زندگی پدر و مادران آینده کمک کنند. دِیوی خو، طراحی هلندی است که پیشتر در آمستردام، پاریس و پایتخت طراحی دنیا، میلان،  مشغول به کار بوده و همچنین در طراحی محصولات موفقی همچون صندلی غذا، تلفن، قهوه ساز و طراحی داخلی هواپیما نیز دستی داشته است.

 

mima xari snow white family banner 

پس از این‌که دِیوی و یولاندا در نهایت در والنسیای اسپانیا مستقر شدند، شروع کردند به تولید محصولات مراقبت از کودک که ساختشان تلفیقی از سبک طراحی خاص هلندی و جذابیت را دارا باشد.. تیم آن ها بر روی ایده هایی کار کرد تا محصولات نوآورانه ای را که به تدریج بتوانند تحت برند «mima» در دسترس مردم قرار بگیرند، تولید کند. تجربیات قبلی دیوی در طراحی محصول و همچنین زمینه ی کاری پیشین یولاندا در طراحی مد درجهت طراحی و تولید کاملا مورد استفاده قرار گرفت تا محصولات mima تلفیقی هماهنگ از زیبایی و ساخت نوآورانه ی هلندی باشند. همچنین تحقیقات بیشتری نیز انجام شد تا محصولاتی کاربردی و درعین حال زیبا تولید شود تا به نیاز پدر و مادران زیباپسند امروزی پاسخ داده شود.

در بین کالسکه های زیبا و کاربردی که برند mima ارائه میکند، مدل kobi در  سال 2009  برنده ی جایزه ی Kind & Jugend World of Moving Baby Innovation شده است.

تمرکز mima بر فراهم آوردن تعادلی بین کاربردی بودن و زیبایی محصولات است و همواره تلاش مینماید ایده هایی نو فراهم آورد تا زندگی شما و عزیزانتان را کمی آسان تر کند.

 

 

محصولات

 

کالسکه زاری

اولین و محبوب ترین محصول mima که موجب موفقیت و شهرت این برند در سال 2009 شد.

بازگشت
©2023 Motherlyworld All Rights Reserved.Developed by KAREN PARDAZ